Blogowy wortal www poświęcony świetnym informacjom z kraju oraz zagranicy dotyczących zagadnieniom powiązanych ze światem wynalazków, finansów, oprogramowania oraz sieci www.

Dla osób zainteresowanych ciekawostkami z szerokiego świata Internetu, którzy lubią subskrybować ciekawe blogi czy też serwisy opisujące w ciekawy sposób nowinki technologiczne, nowe strony internetowe (czyli tak zwane start up’y) oraz naprawdę bardzo wiele przeróżnych informacji z kraju i ze świata dotyczących zagadnień związanych z tematem. Napisany w prosty i dostępny sposób. Wszelkie opublikowane njusy na Gońcu Internetowym mają wyłącznie charakter informacyjny. Opisujemy w nim bieżące zdarzenia z kraju oraz ze świata, aktualizowane na bieżąco, opisane w bardzo fajny sposób. Odwiedzając nasze strony internetowe warto zapoznać się z niektórymi starszymi wiadomościami, bowiem nie tylko opisujemy w nich wydarzenia bieżące ale również uniwersalne ciekawostki aktualne zawsze.

Czy to różnego rodzaju zabawne filmiki czy to galerie ciekawych zdjęć, fotografii, jakiś wycinków z zagranicznych serwisów informacyjnych, magazynów podobnych do tego (również opartych na WordPress’ie). Redagowany w styl dostępny dla przeciętnego użytkownika. Z precyzyjnymi wyjaśnieniami oraz objaśnieniami. Traktujący w sposób rzeczowy opisywaną tematykę. Redagowany w styl nowoczesny przez specjalistę z zakresu technologii komputerowych. Na pewno każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie i z przyjemnością dołączy się do listy osób subskrybujących Gońca Internetowego. W chwili obecnej nasz kanał RSS subskrybuje ponad pięć tysięcy internautów, chociaż nie wiadomo do końca ile z nich to prawdziwi ludzie a ile to roboty. Zatem, zapraszamy wszystkich bardzo czule do codziennego śledzenia i czytania Gońca internetowego.